Aktualności

 • PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM – DLA ICN POLFA RZESZÓW S.A.

  PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM – DLA ICN POLFA RZESZÓW S.A.

  W Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia certyfikatów "Pracodawca Przyjazny Pracownikom". Z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy to zaszczytne wyróżnienie dla ICN Polfa Rzeszów S.A. odebrał Prezes Zarządu Pan Tadeusz Pietrasz.

 • ZŁOTE MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  ZŁOTE MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda przyznał pracownikom zatrudnionym w rzeszowskiej Fabryce Leków Medale za Długoletnią Służbę. Odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP wręczyła Wojewoda podkarpacki Pani Ewa Leniart.
  Uroczystość wręczenia odznaczeń miała miejsce 11 grudnia 2017 r. w Rzeszowie, w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

 • 10.11.2017 r.

  10.11.2017 r.

  Już po raz dziewiętnasty dziewiętnastu stypendystom otrzymało stypendia ufundowanie przez ICN Polfa Rzeszów S.A. Najważniejszym kryterium przyznania tej nagrody jest wysoka średnia ocen, a następnie udokumentowane: osiągnięcia naukowe, wyniki sportowe, udział w sympozjach i konferencjach, a także praca społeczna.

 • FIRMOWY WIZERUNEK

  FIRMOWY WIZERUNEK

  Na Podkarpaciu systematycznie przybywa firm realizujących przemyślane działania CSR-owe. Bez nich nie byłoby w Rzeszowie: Politechniki Dziecięcej, stypendiów naukowych dla uzdolnionej młodzieży, Festiwalu Carpathia, Europejskiego Stadionu Kultury, Firmowych Spotkań ze Sztuką, dodatkowych spektakli w teatrach, zawodów sportowych i innych przedsięwzięć.

 • MECENAT SZTUKI

  MECENAT SZTUKI

  Od dwu dekad mecenasem Biura Wystaw Artystycznych w Rzeszowie jest Firma ICN Polfa Rzeszów S.A. Przez te lata nasza współpraca przybierała różne, nie tylko finansowe, formy. Razem z BWA rozpisaliśmy np.  konkurs pt. „ICN w sztuce”,  na który wpłynęło blisko 100 artystycznych  prac.

 • Spotkanie załogi w teatrze

  Spotkanie załogi w teatrze

  Od dwóch dekad jesteśmy, jako firma sponsorem rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej. Mamy swój udział w powstaniu kilku premier i innych projektów scenicznych a spotkania Załogi organizowane w rzeszowskim Teatrze od lat cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem pracowników.

 • Stypendia dla najlepszych – rozdane po raz 18

  Stypendia dla najlepszych – rozdane po raz 18

  Projekt Stypendialny to przedsięwzięcie ważne nie tylko dla studentów szkół wyższych. Jest istotny dla Załogi grupy Valeant, która ceni sobie pomoc pracodawcy w różnego rodzaju działaniach na rzecz ich rodzin.

 • ZGODA NA ŻYCIE

  ZGODA NA ŻYCIE

  Wzorem lat ubiegłych także w bieżącym roku przyłączyliśmy się do zorganizowania VI Rzeszowskiego Święta Transplantacji. W ramach tego wydarzenia odbyła się interdyscyplinarna Konferencja Transplantologiczna a także piknik oraz Koncert na estradzie Rzeszowskiego Rynku.

 • Spotkanie z prof. Juliuszem Joniakiem - jednym z najwybitniejszych polskich malarzy.

  Spotkanie z prof. Juliuszem Joniakiem - jednym z najwybitniejszych polskich malarzy.

  Artysta, który przyjął zaproszenie do udziału w 109 odsłonie Firmowych Spotkań ze Sztuką   urodził się we Lwowie 1925 roku. Studiował w latach 1945-1949 na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkiem Czesława Rzepińskiego.

 • SŁOWO O DNIU KOBIET

  SŁOWO O DNIU KOBIET

  ICN Polfa Rzeszów S.A. Międzynarodowy Dzień Kobiet zawsze był i jest dniem niecodziennym. Nie tylko z tego powodu, że zatrudnionych tu pań jest nieco więcej niż połowa załogi. Istotnym elementem działalności Firmy jest przede wszystkim stały i przyjacielski kontakt między wszystkimi współpracownikami bez względu na płeć czy wiek.

1 2 3 4 5 6 ... 6
BAUSCHHEALTH COMPANIES INCBausch Health PolandSP. Z O.O.BAUSCH HEALTHPRODUKCJA KONTRAKTOWA