Aktualności

ZŁOTE MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

11 grudnia 2017
ZŁOTE MEDALE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda przyznał pracownikom zatrudnionym w rzeszowskiej Fabryce Leków Medale za Długoletnią Służbę. Odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP wręczyła Wojewoda podkarpacki Pani Ewa Leniart.
Uroczystość wręczenia odznaczeń miała miejsce 11 grudnia 2017 r. w Rzeszowie, w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. 

Złote Medale za Długoletnią Służbę otrzymali: Cyran Zofia,  Drupka Teresa, Grabowski Stanisław,
Jasiewicz Janusz, Mazur Zofia, Mendoń Zenon, Perdeus Tadeusz, Stalec Iwona, Syrek Alicja.
Zaborowski Marian

W roku szczególnym, w którym Fabryka Leków w Rzeszowie może pochwalić się pełnymi 65 latami swojego istnienia oraz dwoma dekadami, jakie minęły od prywatyzacji Firmy, przyznane wyróżnienia są dla odznaczonych wyjątkową nagrodą za osobisty wkład w rozwój oraz biznesowy sukces całej j organizacji Valeant. Wszyscy nagrodzeni to pracownicy z ponad 30 letnim stażem pracy, dla których rzeszowska Fabryka Leków jest często jedynym miejscem zatrudnienia. To osoby pracowite, posiadające umiejętność pracy w zespole, prezentuje wysoki poziom kultury osobistej. W swojej pracy odznaczają się profesjonalizmem, rzetelnością i sumiennością, a często także zaangażowaniem w rozwój Podkarpacia.

BAUSCHHEALTH COMPANIES INCBausch Health PolandSP. Z O.O.BAUSCH HEALTHPRODUKCJA KONTRAKTOWA