Aktualności

PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM – DLA ICN POLFA RZESZÓW S.A.

26 lutego 2018
PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM – DLA ICN POLFA RZESZÓW S.A.

W Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia certyfikatów "Pracodawca Przyjazny Pracownikom". Z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy to zaszczytne wyróżnienie dla ICN Polfa Rzeszów S.A. odebrał Prezes Zarządu Pan Tadeusz Pietrasz.

Celem projektu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, cechujących się wzorową polityką wobec pracowników. Ponieważ kandydatów zgłaszają podstawowe jednostki organizacyjne „Solidarności” wnioski mają bardzo dużą rangę obiektywności. Związki zawodowe służą ochronie interesów pracowniczych a realizują swoje postulaty poprzez negocjacje z pracodawcami, a także poprzez organizowanie akcji protestacyjnych, przez co w wielu firmach mają bardzo często sprzeczne z kierownictwem interesy. W nielicznych firmach, choć związki nadal stanowczo bronią interesów załóg, to coraz częściej stają się również partnerami dla zarządów firm i tak właśnie jest w ICN Polfa Rzeszów S.A.

Dla Firmy ICN Polfa Rzeszów S.A., która od wielu lat prowadzi działania mające na celu tworzenie możliwie najlepszych i bezpiecznych warunków pracy oraz równouprawnienie zatrudnionych w Rzeszowie pracowników sukces biznesowy i wizerunkowy jest potwierdzeniem długoletniej i wielopłaszczyznowej polityki Zarządu opartej na szacunku dla każdego człowieka i każdej rodziny, dla społeczności i dla przyszłych pokoleń a otrzymany certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” jest tego przekonywującym dowodem.

BAUSCHHEALTH COMPANIES INCBausch Health PolandSP. Z O.O.BAUSCH HEALTHPRODUKCJA KONTRAKTOWA