Aktualności

FIRMOWY WIZERUNEK

03 lipca 2017
FIRMOWY WIZERUNEK

Na Podkarpaciu systematycznie przybywa firm realizujących przemyślane działania CSR-owe. Bez nich nie byłoby w Rzeszowie: Politechniki Dziecięcej, stypendiów naukowych dla uzdolnionej młodzieży, Festiwalu Carpathia, Europejskiego Stadionu Kultury, Firmowych Spotkań ze Sztuką, dodatkowych spektakli w teatrach, zawodów sportowych i innych przedsięwzięć. Tym realizacjom często patronuje oraz finansowo je wspiera ICN Polfa Rzeszów S.A. – firma od 66 lat zakorzeniona w Rzeszowie. 

I tak. Jednym z projektów realizowanych wspólnie z Filharmonią Podkarpacka im. Artura Malawskiego jest międzynarodowy Muzyczny Festiwal w Łańcucie jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Festiwal odbywa się w Zamku w Łańcucie – jednej z najpiękniejszych rezydencji magnackich w Europie.  

Tegoroczny 56. Muzyczny Festiwal w Łańcucie trwał przez dziewięć dni. ICN Polfa Rzeszów S.A. była sponsorem koncertu Wiedeńskiej Orkiestry Kameralnej. W dniu 23 maja br. w Sali Balowej Muzeum Zamku w Łańcucie znani na całym świecie muzycy pod batutą Michaela Maciaszczyka brawurowo zagrali utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta i Josepha Haydna.

VALEANTPHARMACEUTICALS INTERNATIONAL, INCVALEANTEUROPEVALEANT PHARMA POLANDSP. Z O.O.VP VALEANTSP. Z O.O. SP. J.VALEANTPRODUKCJA KONTRAKTOWA