Aktualności

10.11.2017 r.

30 listopada 2017
10.11.2017 r.

Już po raz dziewiętnasty dziewiętnastu stypendystom otrzymało stypendia ufundowanie przez ICN Polfa Rzeszów S.A. Najważniejszym kryterium przyznania tej nagrody jest wysoka średnia ocen, a następnie udokumentowane: osiągnięcia naukowe, wyniki sportowe, udział w sympozjach i konferencjach, a także praca społeczna. Grono obdarowanych studentów tradycyjnie, zostało rozszerzone o stypendium dla wychowanka Domu Dziecka ze Stalowej Woli. Nagrody wręczył osobiście Prezes ICN Polfa Rzeszów S.A. Tadeusz Pietrasz, który pogratulował studentom spektakularnych wyników w nauce a ich rodzicom mądrych i zdolnych dzieci.  
Projekt wspierania młodych ludzi w nauce na studiach wyższych a także sposobność uhonorowania rodziców – dumnych z sukcesów swoich dzieci – jest także okazją do zorganizowania specjalnego spotkania. Przekazanie nagród ma zawsze uroczystą formę i odbywa się, co roku w innym miejscu. 
Tym razem zaprosiliśmy studentów i ich rodziców do znanej na Podkarpaciu i nie tylko kreatorki sztuki pani Anety Adamskiej i jej Teatru Przedmieście, na autorską sztukę„ Historie Podwórkowe”. 

Stypendia to nie jedyna forma pomocy firmy w zdobywaniu wiedzy skierowana do młodych ludzi. Rocznie około 50 osób odbywa w ICN Polfa Rzeszów S.A. praktyki zawodowe i dyplomowe, zbiera materiały do prac licencjackich i magisterskich, korzysta z udostępnionego na miejscu lub przekazanego szkołom oraz uczelniom sprzętu. 

BAUSCHHEALTH COMPANIES INCBausch Health PolandSP. Z O.O.BAUSCH HEALTHPRODUKCJA KONTRAKTOWA